Свалявська початкова школа №1 з дошкільним підрозділом Свалявської міської ради

Історія

Свалявський  навчально-виховний  комплекс №10, загального  розвитку, зданий  в  експлуатацію  у  1977 році, як  відомчий  ясла-сад №10  Свалявського  лісокомбінату. У 1994 році  будівля  була  передана  у  власність  Свалявської  міської  ради  і  на  її  базі  було  створено  у 2005  році  Свалявський  навчально-виховний  комплекс №10.

Мережа  складає  4  початкових  класи  з  угорською  мовою  навчання  для  національних  меншин  та  6  дошкільних  груп, з  яких  2  групи  дітей  ясельного  віку   від 1,5  до 3-х  років , молодша група, середня група, старша група  та  одна  група  дітей  з  угорською  мовою  навчання.

У навчально-виховному  комплексі  виховується 165  дітей, із  яких  45  учнів  початкових  класів  та 120  дітей  дошкільного  віку.

Класи  та дошкільні  групи  знаходяться  в  хорошому  стані  і  оформлені  згідно  вимог. Є необхідна  наочність: символи держави, класні  кутки, кутки природи, стенди.Зібраний  необхідний  роздатковий та  демонстраційний  матеріал  для  роботи  з  учнями початкових  класів  та  вихованцями  дошкільних  груп.Педагоги  широко використовують  у  своїй  роботі  унаочнення  та  ТЗН

НВК №10  повністю  укомплектований  педагогічними  кадрами. У  школі  працюють  4  вчителі  початкових класів  з  угорською  мовою  навчання, 2 вчителі  української  мови, вчитель  англійської  мови,  10  вихователів  дошкільних  груп  та  один  музкерівник.

У  НВК №10  планується  такий  вид  діяльності, як  свята  та  розваги. Проводятьса  колективні  перегляди  таких  свят - Новий  Рік, свято Миколая, Різдва, Великодня, Дня Матері, свято Букваря,  8-ме Березня, свято Осені  та  випуску  дітей  до  школи, а  також  дні  здоров"я, фізкультурні  свята, карнавали та  " Тижні  знань  з  безпеки  життєдіяльності".

Весь  навчальний  процес в  НВК №10  здійснюється  згідно  річного  плану  роботи, затвердженого  на  засіданні  педагогічної  ради.